Montaż i naprawa alarmów. Blokady skrzyni biegów. Zabezpieczenia antykradzieżowe Can.

Pogotowie alarmowe

i dojazd do klienta (24H)

Awaryjne odblokowywanie alarmów u klienta - dojazd
Uruchamianie samochodów zablokowanych przez alarmy
Dojazd do klienta
Naprawa pilotów, odblokowywanie immobilizerów

Bezobsługowe Immobilisery

Najwyższy Poziom Ochrony Pojazd

Zabezpiecz swój pojazd z wykorzystaniem zaawansowanych immobiliserów CAN bez konieczności angażowania się w obsługę

W Euro Alarm wiemy, że Twoje bezpieczeństwo jest priorytetem. Dlatego oferujemy immobilisery, które pozwalają na efektywne zabezpieczenie Twojego pojazdu bez konieczności angażowania się w skomplikowaną obsługę.

Co To Jest Immobiliser?

Immobiliser to urządzenie antykradzieżowe, które zapobiega uruchamianiu pojazdu bez właściwego autoryzowanego klucza lub karty. Bezobsługowe immobilisery są zaprojektowane tak, aby działać skutecznie, eliminując potrzebę ręcznej aktywacji lub dezaktywacji.
Urządzenia posiadają atest bezpieczeństwa do samochodów na Gwarancji Delera i Producenta. Honorowane są zakłady ubezpieczeniowe, w momencie ubezpieczenia samochodu.
Immobilisery blokują możliwość uruchomienia samochodu.
Polegają one na bezobsługowej blokadzie uruchomienia silnika. Z zewnątrz są zupełnie niewidoczne, przy ich montażu nie mamy migających diód. Współpracują z kartą chipową. Kiedy właściciel pojazdu zbliża się do auta, blokada rozbraja się, natomiast, kiedy odchodzi następuje uzbrojenie. Jest to zabezpieczenie o tyle skuteczne, że złodziej nie wiem gdzie się znajduje i ma utrudnione zadanie z dotarciem do blokady i jej unieszkodliwieniem.
Posiadamy alarmy i immobilizery atestowane do koparek, samochodów ciężarowych i urządzeń budowlanych, spychaczy oraz autobusów.

Kradzież na walizkę!

Kradzież na walizkę to jeden z najpopularniejszych sposobów kradzieży. Jego popularność ma związek z upowszechnieniem się systemów bezkluczykowych w autach. Kradzież na walizkę jest kradzieżą bardzo dyskretną i łatwa do przeprowadzenia jeśli nasze auto nie posada odpowiedniego zabezpieczenia. Przestępcy bardzo często wykorzystują tą metodę.
Przed kradzieżą na walizkę zabezpiecza Immobilizer w klasie profesjonalnej który chroni też przed innymi formami kradzieży, takimi jak wyważenie drzwi, kradzież pilota czy kradzież w wykorzystaniem zagłuszacza pilota. Metoda ta powoduje że nawet jeśli włamywacz dostanie się do wnętrza pojazdu to nie będzie mógł nim odjechać z powodu braku możliwości zapalenia silnika.

Kradzież na gameboya!

Bardzo dużą popularnością wśród złodziei cieszy się tzw. Kradzież na gameboya. W odróżnieniu do kradzieży na walizkę, urządzenie nie potrzebuje nawiązywać kontaktu z naszym kluczykiem.
W przypadku kradzieży na Game boya nie ma fizycznego sposobu, by uniemożliwić rozpoznanie kodu cyfrowego z auta. Skutecznym zabezpieczeniem jest tu profesjonalny immobilizer montowany w samochodach. Zamontowanie takiego zabezpieczenia nie powoduje utraty gwarancji producenta/delera. Zabezpieczenie to posiada 3 letnią gwarancję z możliwością przedłużania.
Po zabezpieczeniu tego typu jedynym sposobem kradzieży jest kradzież na lawetę.

Nasze realizacje

Mercedes
Lexus
Honda
Suzuki
PO WIĘCEJ SZCZEGÓLÓW ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

EURO ALARM – 00-875 Warszawa-Centrum, ul. Żelazna 83/85
tel. 602 289 104, 22 654 15 15
mail: marek@auto-alarmy.waw.pl

Copyright ©2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.